English - پښتو

دعوت به شرکت در مسابقه بین المللی دویچوله

۱۹ دلو ۱۳۹۲

رادیو و تلویزیون بین المللی آلمان، دویچه وله،  دهمین دوره BOBs را راه اندازی کرده است که بر مبنای آن از انسان‌ها و پروژه‌هایی تقدیر می‌کند که در شبکه اینترنت برای آزادی بیان و عقیده، حقوق بشر و تقویت جامعه شهروندی تلاش می‌کنند.

این رقابت ها در۱۴ زبان از جمله فارسی برگزار می شود.

چه کسانی را می‌توان نامزد کرد؟

دستریی به سایت‌هایی که نامزد می‌شوند باید برای همگان آزاد و بدون رمز کاربری باشد.  به‌غیر از موضوع “بهترین وبلاگ” که فقط وبلاگ‌ها را می‌توان کاندید کرد، شما می‌توانید هر وب سایت، کانال یوتیوب، پیچ فیس‌بوک، میکروبلاگ و یا پادکستی را در هر رشته‌ دیگر این جایزه نامزد کنید.

“زبان خارجی” برگ برنده!

در پایان مهلت ثبت نام، اسامی همه نامزدان در اختیار هیئت بین‌المللی داوران قرار می‌گیرد. این هیئت ۱۵ نفره در مرحله نخست، نامزدان  را بررسی و سپس اسامی منتخبین برای شرکت در مرحله نهایی را اعلام می‌کند. از هر زبان این جایزه، یک نفر عضو هیئت داوران است. کار هیئت داوران در شناخت نامزدانی که در کنار زبان اصلی، توضیحاتی در وب سایت خود در مورد کارشان به یک زبان دیگر(بطور مثال انگلیسی) ارائه کنند ساده‌تر خواهد بود.

دعوت برندگان در رای‌گیری هیئت داوران به آلمان

در روز هفتم ماه می نتایج رای‌گیری آنلاین و برندگان هیئت داوران اعلام می‌شود. برندگان منتخب  هیئت داوران به دعوت دویچه وله برای شرکت در اجلاس جهانی رسانه‌ها به آلمان سفر می‌کنند. در اجلاس جهانی رسانه‌ها که از ۳۰ ژوئن تا دوم ژوئیه در شهر بن آلمان برگزار می‌شود، طی مراسمی رسمی جوائز برندگان به آن‌ها اهدا می‌شود.

مهلت نهایی ارایه درخواست ها ۵ مارچ ۲۰۱۴ می باشد.

برای اطلاعات بیشتر به این نشانی مراجعه کنید.

 

 

 

آخرین فرصتهای رقابتی

ما را دنبال کنید