English - پښتو

اعلامیه: سپاس گزاری بخاطر حمایت و همکاری‌ در زمینه معالجه یک خبرنگار

۱۵ جدی ۱۳۹۵

کابل: مرکز خبرنگاران افغانستان، با ابراز خرسندی از روند معالجه فاروق فیضی از خبرنگاران با سابقه و خوش نام هرات و بازگشت وی به کشور، از حمایت و همکاری حکومت و همکاران رسانه ای در این زمینه سپاس گزاری و قدردانی می‌کند.

غلام فاروق فیضی که از یک بیماری صعب العلاج رنج می‌برد، ۱۰ سرطان سال جاری به شهر انقره ترکیه انتقال گردید و خوشبختانه دوره معالجه طاقت فرسای وی با موفقیت پیش رفته و فیضی بعد از یک حدود شش ماه مداوای پی هم بهبود یافته است برای دیدار با خانواده و دوستان برگشته است.

بدین وسیله، مرکز خبرنگاران افغانستان از همکاری به موقع احمد نادر نادری، مشاور ارشد رئیس جمهور در امور روابط عامه و استراتژیک بخاطر مساعد ساختن زمینه بستر کردن فیضی در یکی از شفاخانه‌های شهر انقره، پرداخت بخشی از هزینه های مربوط از سوی ریاست جمهوری و ریاست اجرایی حکومت، و همکاری داکتر وحید مجروح رئیس امور بین المللی وزارت صحت عامه و معاونت اول ریاست جمهوری سپاس گزاری و قدردانی می‌کند.

مرکز خبرنگاران افغانستان در عین حال از همیاری شماری از همکاران رسانه ای و دوستان آقای فیضی که در حقیقت وجیبه انسانی خود را به نمایش گذاشتند نیز ابراز امتنان می‌کند.

اما از آنجا که آقای فیضی در حال حاضر دوا مصرف می‌کند و طبق لزوم دید تیم معالج باید دو ماه دیگر برای ادامه درمان به ترکیه اعزام شود، از شما صمیمانه تقاضا می‌شود برای سلامتی کامل این عزیز دعا کنید.

سلامت و با عزت باشید

مرکز خبرنگاران افغانستان

اعضا : 1
محتوا : 1009
بازدیدکنندگان : 1902510

مطالب پر بازدید

ما را دنبال کنید